Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Hyundai i30cw - velké slevy na rodinné kombi

Vloženo: 2.1.2012

Hyundai výrazně zlevnil lépe vybavené varianty rodinného kombi i30cw vyráběného v Nošovicích. Auto s klimatizací a spoustou dalších prvků stojí od 264 990 Kč. Jak si stojí v porovnání s největšími soupeři?

Základní provedení Hyundaie i30cw pojmenované Start pořídíte podle oficiálního ceníku i nadále za 279 990 Kč. Díky akci Objevte Hyundai, v níž má nárok na slevu každý majitel staršího auta nebo jeho rodinný příslušník (takže prakticky každý), se cena snižuje o 25 tisíc na 254 990 Kč. Standard tvoří například šestice airbagů, vestavěný audiosystém, palubní počítač nebo přední mlhovky.

Výrazně se ale změnila specifikace lepší výbavy. Ta už se nejmenuje Trikolor Plus, ale Trikolor. Proti Startu přidává navíc mimo jiné klimatizaci a litá kola. Díky další slevě 40 900 Kč stojí jen o deset tisíc víc než základní Start, takže s benzinovým motorem 1.4 přijde na 264 990 Kč. Jediným levnějším kombíkem podobné velikosti s klimatizací je Dacia Logan MCV.

Žebříčky aut seřazených podle ceny si můžete na základě vlastních kritérií sestavovat zde.

U výbavy Trikolor jsou pro i30cw k dispozici i další benzinové a naftové motory. Jejich kompletní přehled a technické údaje naleznete zde.

Ještě výhodnější poměr ceny a výbavy ale podle nás představuje nejvyšší stupeň Trikolor Style, který Hyundai prezentuje jako paket k výbavě Trikolor. Za dalších deset tisíc dostanete navíc například automatickou klimatizaci, tempomat (zařízení udržující řidičem stanovenou rychlost), stabilizační systém, kožený volant i hlavici řadicí páky a další prvky. Skvěle vybavený rodinný kombík tak přijde na 274 990 Kč.

Kompletní přehled standardních a příplatkových prvků u jednotlivých výbav Hyundaie i30cw objevíte zde.

Porovnání vozu Hyundai i30cw s konkurenční Škodou Octavia Combi Tour a Renaultem Mégane Grandtour najdete zde.

Parametry připraveného srovnání můžete přidávat a ubírat dle vlastních preferencí, dají se porovnávat i jiné verze nebo modely.

Aktuální ceník Hyundaie i30cw si můžete otevřít zde.

Podrobný test modelu čtěte zde.

Hyundai mírně měnil i ceníky dalších modelů. U některých z nich je bonus v akci Objevte Hyundai pro majitele starších aut specifikován jako "bonus až do výše". Přesná výše slevy pak záleží na konkrétním dealerovi. V takovém případě slevu nezahrnujeme do ceníku, ale pouze možnost bonusu zmiňujeme nad ceníkem.

Novinkou je výhodné havarijní pojištění pro majitele nových vozů Hyundai s povinným ručením zdarma. Naopak zmizely bonusy při pořízení auta na splátky.

Aktuální ceníky modelů Hyundai najdete zde.

Související články

Hyundai se stal po Škodě druhou nejúspěšnější značkou v prodeji nových aut
Škoda zvýhodnila většinu modelů, Octavia již od 249 900 Kč

blog comments powered by Disqus

Peugeot přijel s dvěma novými hybridy - 3008 HYbrid4 a 508 RXH
Pytel se roztrhnul v posledních dnech s novými hybridními auty. Začátkem týdne uvedla na český trh tři vozy poháněné elektromotorem a zároveň spalovacím motorem Toyota, den poté přidal Peugeot další dva.
17.5.2012 | více
 

Škoda a Česko - ostrůvky růstu v moři poklesů na evropském trhu s novými auty
Sedmý měsíc za sebou klesl v Evropě při meziročním porovnání prodej nových aut. Dubnová mizérie se projevuje na výsledcích značek i jednotlivých zemí. Škoda a Česko zůstávají v kladných číslech. Co ostatní?
16.5.2012 | více
 

Nissan na pár dní rekordně snižuje ceny, Qashqai už od 349 900 Kč
Nissan od čtvrtka 17. května do soboty 19. května výrazně snižuje ceny některých modelů. Oblíbené SUV Qashqai se dá pořídit od 349 900 Kč, jeho menší bratr Juke od 299 900 Kč, malý víceúčelový Note od 199 900 Kč.
15.5.2012 | více
 

Nejlevnější hybrid - Toyota Yaris od 359 900 Kč, snížení cen Aurisu a Priusu
Toyota zahájila hybridní revoluci. Na český trh uvedla tři nové vozy - Yaris HSD, Prius Plug-in Hybrid a Prius+. Yaris HSD bude díky ceně od 359 900 Kč nejlevnějším autem, u něhož spolupracují elektromotor a benzinový motor.
14.5.2012 | více
 

Honda Civic - dobře vybavená verze 1.4 Comfort po zlevnění za 349 900 Kč
Honda pokračuje ve zvýhodňování nového Civicu. Nově nabízí slevu 50 tisíc na verzi 1.4 Comfort, díky níž se dobře vybavený rodinný hatchback prodává od 349 900 Kč. Porovnali jsme zlevněný Civic se soupeři.
12.5.2012 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál

reklama