Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Změny v ceníkách Citroënu

Vloženo: 4.6.2010

Citroën opět míchal z května na červen ceníky. Někde ceny snížil, jinde zvýšil. Nově můžete získat u vybraných modelů bonus 20 000 Kč za staré auto protiúčtem.

Nejmenší Citroën C1 je o 5000 Kč dražší v akční výbavě Image, ostatní ceny zůstaly beze změny.

Všechny ceny nového Citroënu C3 se plošně zvýšily o 5000 Kč. Konkurent Škody Fabia tak začíná na 234 900 Kč ve verzi 1.1 X.

Zato nejlevnější provedení malého MPV C3 Picasso 1.4 VTi X je v červnu o 17 000 Kč dostupnější. Stojí 262 900 Kč.

Citroën C4 Coupé zůstal v nabídce už pouze v akčním dobře vybaveném provedení ByLoeb od 403 900 Kč. Vyprodávají se pouze skladové vozy, model se totiž v červenci přestává vyrábět. Blíží se uvedení jeho nástupce.

Příští generace pětidveřové C4 už se dokonce světu ukázala, takže i tady postupně mizí z ceníku jednotlivé varianty. V nabídce zůstaly jen vozy v prostřední výbavě SX, u níž lze za příplatek pořídit paket odpovídající dřívější nejvyšší výbavě SX Pack.

Proti květnu se snížily na dřívější úroveň ceny některých výbav víceúčelového modelu Berlingo. Základní provedení 1.6 je levnější o 10 000 Kč a stojí 289 900 Kč. Pět tisíc ukousla červnová akce také z některých dalších specifikací.

Plošně o 10 000 Kč se zvýšily ceny rodinných velkoprostorových korábů C4 Picasso a Grand C4 Picasso. Menší z nich začíná na 404 900 Kč v provedení 1.6 VTi X a větší ve stejné specifikaci na 429 900 Kč.

Všechny změny jsou zanesené v databázích sekce Autodata a zohledňuje je i funkce Asistent.

U vybraných modelů lze na skladové vozy uplatnit slevu 20 000 Kč, když přivezete staré auto protiúčtem: Citroën C3, C3 Picasso, C4, Berlingo, C4 Picasso a Grand C4 Picasso.

blog comments powered by Disqus

Kia Sportage stojí po zlevnění o 35 tisíc od 384 980 Kč
Kia zlevnila některé verze modelu Sportage o 35 tisíc. Kompaktní kříženec hatchbacku a terénního auta se tak prodává od 384 980 Kč. Porovnali jsme zlevněnou Sportage s konkurenty.
21.5.2012 | více
 

Citroën C4 Aircross - nové kompaktní SUV od 479 900 Kč
Citroën přivezl na český trh nové kompaktní SUV C4 Aircross. Sourozenec Mitsubishi ASX a konkurent Škody Yeti se začíná prodávat od 479 900 Kč. Porovnali jsme ho s konkurenty.
19.5.2012 | více
 

Peugeot přijel s dvěma novými hybridy - 3008 HYbrid4 a 508 RXH
Pytel se roztrhnul v posledních dnech s novými hybridními auty. Začátkem týdne uvedla na český trh tři vozy poháněné elektromotorem a zároveň spalovacím motorem Toyota, den poté přidal Peugeot další dva.
17.5.2012 | více
 

Škoda a Česko - ostrůvky růstu v moři poklesů na evropském trhu s novými auty
Sedmý měsíc za sebou klesl v Evropě při meziročním porovnání prodej nových aut. Dubnová mizérie se projevuje na výsledcích značek i jednotlivých zemí. Škoda a Česko zůstávají v kladných číslech. Co ostatní?
16.5.2012 | více
 

Nissan na pár dní rekordně snižuje ceny, Qashqai už od 349 900 Kč
Nissan od čtvrtka 17. května do soboty 19. května výrazně snižuje ceny některých modelů. Oblíbené SUV Qashqai se dá pořídit od 349 900 Kč, jeho menší bratr Juke od 299 900 Kč, malý víceúčelový Note od 199 900 Kč.
15.5.2012 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál

reklama