Články & recenze

reklama
Test Hyundaie i20 5dv.
11. února 2010
Nástupce modelu Getz představuje v pětidveřovém provedení pro Čechy alternativu vůči Škodě Fabia. Zaujme hlavně výkonnými motory a také značným rozdílem mezi jednotlivými variantami.
Test modernizované Hondy CR-V
8. února 2010
Oblíbené SUV střední třídy prošlo po více než třech úspěšných letech na trhu omlazením. Mezi novinky patří například nový kultivovaný turbodiesel spojený s hladce řadícím automatem.
Test Dacie Sandero
6. února 2010
Sandero přijelo na trh jako modernější pětidveřová verze superlevné Dacie Logan. V Česku se tak stalo levnější alternativou Škody Fabia.
Test Dacie Sandero Stepway
6. února 2010
Stepway se tváří jako terénní verze Sandera. Jak je to ale s jeho terénními schopnostmi doopravdy? A které české motoristy vůbec osloví Dacia Sandero?
Test BMW 3 sedan
2. února 2010
Nejsportovnější sedan střední třídy zaujme i jinými přednostmi než průjezdy zatáček bokem. Ani ty jsem si ale na kluzkých silnicích pokrytých sněhem a ledem samozřejmě neodpustil...
Test Renaultu Laguna Coupé
2. února 2010
Kupátko od Renaultu Laguna prošlo mýma rukama koncem roku 2008 ještě ve Světě motorů. Co jsem o něm tenkrát zjistil?
Test Renaultu Laguna
31. ledna 2010
Aktuální generace Renaultu Laguna trpí kvůli své předchůdkyni, která se stala synonymem nespolehlivosti. Aby se zbavila stigmatu, nabízí nejlepší cenu ve střední třídě spojenou s bohatou standardní výbavou. A nejen to...
Test Renaultu Clio Grandtour
31. ledna 2010
Čistokrevné malé kombíky jsou v Česku zatím pouze tři, což ale nic nemění na jejich oblibě. Co nabízí Renault Clio Grandtour ve srovnání se Škodou Fabia Combi a Peugeotem 207 SW?
Test Renaultu Clio 5dv.
28. ledna 2010
Jeden z velkých rivalů Fabie na českém trhu překonává škodovku například možností převézt vzadu bezpečně tři dospěláky. Naopak ztrácí mimo jiné nedostatkem podélného prostoru.
Test Citroënu Grand C4 Picasso
25. ledna 2010
Sedmimístné auto v kompaktním balení, to je MPV Citroën Grand C4 Picasso. Co zákazník prodloužením C4 Picasso kromě dvou míst ve třetí řadě získá? A jak si auto stojí v porovnání s konkurenty?