ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Honda CR-V zlevnila. Ušetříte až 35 tisíc korun, ale jen na některých motorech
13. října 2019

reklama
Japonská automobilka proměnila nabídku u svého SUV střední velikosti. Honda CR-V sice v několika motorizacích zdražil, ale našli jsem i celou řadu slev. Víme, kde lze ušetřit. Čtěte dál

V kategorii kompaktních SUV je nabito. Dobře to vědí i u českého zastoupení japonské automobilky a proto pečlivě pracují s ceníkem. Filosofie je jasná – když někde zdražíme, musíme naopak vybrané modely zlevnit. To se přesně stalo u Hondy CR-V, kde sice více zaplatíte za základní verzi, ale můžete vydělat na lépe vybavených kusech.

Nejprve se tedy podívejme na dvě zdražení, která se odehrála u nejlevnějších model. Hondu CR-V koupíte s motorem 1.5 VTEC Turbo o výkonu 127 kW ve výbavě Comfort nově za 669 900 korun. To je zdražení o 20 tisíc korun oproti předchozí verzi. Ta samá jednotka stojí o 20 tisíc korun víc také ve vyšší výbavě Elegance. Tím ale špatné zprávy končí.

Pokud chcete ušetřit, zvolte CR-V ve výbavě Elegance, jen k motoru 1.5 VTEC Turbo přidejete buď pohon všech kol, nebo 4x4 spolu s bezstupňovou automatickou převodovkou. V prvním případě totiž ušetříte 15 tisíc korun, v tom druhém 35 tisíc. Auto totiž stojí 764 900 a 819 900 korun.

Ve variantě Lifestyle se dá ušetřit stejné částky pro stejné motorizace, jen v tomto případě zaplatíte 844 900 a 899 900 korun. Top varianta pro nejnáročnější s označením Executive pak vyjde na 934 900 a 989 900 korun. I zde jsou slevy 15 a 35 tisíc korun. Pokud chcete podrobnější přehled, podívejte se na kompletní ceník Hondy CR-V, který najdete pod tímto odkazem.

Honda CR-V to nemá ve své třídě snadné. Konkurentů je hodně, my jsme pozvali tři k srovnání. Jak si na tom stojí s Kiou Sportage, Hyundai Tucson, nebo se Škodou Kodiaqa? To najdete pod následujícím linkem.

Sestavili jsme také přehled kompaktních SUV za cenu od 500 tisíc do jednoho milionu korun. Ten je zde.

Autor: Jan Markovič

reklama
23. dubna 2020
Test Hyundai Tucson
Recenzi rodinného SUV Hyundai Tucson jsme rozšířili o dynamičtější provedení N Line. Nejenže auto zkrášlí, ale navíc upraví podvozek a ztuží řízení. Pod ruce se nám sportovec dostal s automatem a motorem 2.0 CRDi.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Tucson
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama