ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Škoda Karoq výrazně zdražila. Výhodnější jsou teď skladové vozy
29. července 2021

reklama
Mladoboleslavská automobilka výrazně zdražila vyšší výbavy svého středně velkého SUV. Škoda Karoq je tak v létě o 20 tisíc korun dražší než zjara. Lépe je tedy poohlédnout se po vozech, které jsou ve skladové nabídce.

Škoda Karoq ve výbavě Ambition tak nyní vyjde nejlevněji na 613 900 korun. To je cena za variantu poháněnou motorem 1.0 TSI. Se stejnou jednotkou se prodává i vyšší výbavová verze Style. Za ni zaplatíte nejméně 672 900 korun. Zdražila také Škoda Karoq Scout s motorem 2.0 TDI 110 kW DSG 4x4. Za ni je nyní nutné dát alespoň 928 900 korun.

Kompletní ceník Škody Karoq včetně technických údajů, podrobných položek výbavy, cen a recenze najdete pod tímto odkazem.

Škoda Karoq přidává na ceně. A hodně. I když základní výbavy Active a Akční model zůstávají beze změny, Češi, kteří mají raději lépe vybavené vozy si připlatí. Zdražily totiž verze Ambition, Style a Scout. Nyní stojí o 20 tisíc korun víc než před létem.

Ve kompaktní třídě SUV je pořádně nabito. A tak nás zajímalo, jak si Škoda Karoq po zdražení stojí ve srovnání s Hyundai Tucson, Peugeotem 3008 a Renaultem Kadjar. Výsledek srovnání najdete pod tímto odkazem.

Ne vždy je ale nutné objednávat auto do výroby. Škodu Karoq můžete najít také mezi skladovými vozy. Podívejte se na novou funkci nazvanou Vozy skladem, kde je velký výběr přesně takových vozů. Najdete ji zde.

Autor: Jan Markovič

reklama
29. dubna 2021
Test Hyundai Tucson
Recenzi nejkontroverznějšího SUV na trhu jsme rozšířili o dojmy z vrcholné naftové motorizace 1,6 CRDi s mild- hybridním systémem. Zaměřili jsme rovněž na fungování sedmistupňové automatické převodovky DCT.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Tucson
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama