ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Volkswagen Golf Alltrack v Česku. Kolik dáte za outdoorového specialistu?
16. března 2021

reklama
Na českém trhu se začala prodávat outdoorově střižená varianta Volkswagenu Golf Variant. Zařadili jsme ji proto do našeho ceníku, ve kterém najdete nejen podrobné technické údaje, ale i výbavu a později také podrobnou recenzi německé novinky.

Volkswagen představil novou generaci svého modelu Golf znovu i v outdoorové výbavě Alltrack. Jde o takzvaný allroad, tedy kombi oděné do plastové ochrany do terénu, obdařené mírně zvýšeným podvozkem a také pohonem všech kol. Jako vždy se s touto variantou pojí i vyšší výbava.

Volkswagen Golf Alltrack se na českém trhu v březnu 2021 prodává v jediné motorizaci. Jde o vznětovou jednotku 2.0 TDI o výkonu 147 kW, která je doplněná o dvouspojkovou automatickou převodovku DSG a také pohon všech kol 4Motion. Volkswagen Golf Alltrack v tomto uspořádání začíná na ceně 999 900 korun. Více najdete v ceníku, který jsme pro vás nově připravili pod tímto odkazem.

Takzvaných allroadů je na českém trhu víc, i když jsou hlavně doménou vyšších tříd. I tak stojí za to si vozy srovnat. Zajímalo nás ale, jak vůz dopadne hlavně proti domácímu soupeři v podobě Škody Octavia Scout. Proto jsme oba modely porovnali. Výsledek najdete pod tímto odkazem.

Pokud hledáte kombi nižší střední třídy vybavené pohonem všech kol, automatem a naftovým motorem, pak se podívejte na jejich výpis zde. Vybrali jsme pro vás vozy s cenovkou do jednoho milionu korun. Klikněte na tento odkaz.

Autor: Jan Markovič

reklama
23. dubna 2020
Test Hyundai Tucson
Recenzi rodinného SUV Hyundai Tucson jsme rozšířili o dynamičtější provedení N Line. Nejenže auto zkrášlí, ale navíc upraví podvozek a ztuží řízení. Pod ruce se nám sportovec dostal s automatem a motorem 2.0 CRDi.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Tucson
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama