ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Všichni zdražují, Suzuki Vitara zlevnilo o tisíce. Je to ale na úkor výbavy
20. září 2021

reklama
Suzuki Vitara lze s příchodem podzimu pořídit výrazně levněji. V závislosti na výbavě snížilo cenu o 10 až 14 tisíc korun. Za parkovací kameru, rádio a navigaci se ale nově připlácí. S touto výbavou auto vyjde na víc.

České zastoupení japonské automobilky Suzuki na to jde od lesa. Zatímco všechny automobilky na trhu zdražují své vozy, Suzuki zlevnilo. Podařilo se mu to tak, že z nabídky vyhodilo několik prvků výbavy. Auto je díky tomu levnější. Pokud si ale zákazník připlatí za výbavu, která byla dříve součástí standardu, je zase SUV o něco dražší, než bývalo. Máme podrobnosti.

Suzuki Vitara ve výbavě Premium snížilo svou cenu o 10 tisíc korun. To znamená, že začíná s motorem 1.4 BoosterJet Hybrid na 489 900 korunách. Ze standardu ale odešla parkovací kamera a rádio s multifunkčním displejem. Zákazník si ovšem může připlatit 19 900 korun a tuto výbavu získá a navíc s navigací. Základ je tedy výhodný.

To už ale úplně neplatí pro vyšší výbavové stupně. Suzuki Vitara ve verzi Elegance zlevnilo o 14 tisíc korun. Nově začíná na ceně 522 900 korun. Rovněž přišlo o parkovací kameru a zábavní systém s navigací, za který je potřeba připlatit 19 900 korun, tedy víc, než činí snížení ceny. Stejné machinace se odehrály i ve výbavě Elegance Panorama zlevněné o 10 tisíc na 544 900 korun.

Kompletní ceník Suzuki Vitara najdete pod tímto odkazem.

Suzuki Vitara je díky své velikosti na přelomu malých a kompaktních SUV. Jak si stojí proti Hyundai Kona, Skodě Kamiq nebo Opelu Mokka? To jsme zjišťovali v našem porovnání, které najdete pod tímto odkazem.

Pokud nechcete čekat měsíce na nové auto, může být cestou nákup skladového vozu. Jejich přehled je zde.

Autor: Jan Markovič

reklama
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Kona
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

Hyundai i10 má nové ceny. Nyní ji v základu koupíte za 240 tisíc korun
Korejská automobilka mírně upravila ceník svého nejmenšího modelu. Hyundai i10 tak dostala i novou základní cenu. Ta je 239 990 korun. Známe i ceny, za které se prodává ve vyšších výbavách.
Škoda Karoq výrazně zdražila. Výhodnější jsou teď skladové vozy
Mladoboleslavská automobilka výrazně zdražila vyšší výbavy svého středně velkého SUV. Škoda Karoq je tak v létě o 20 tisíc korun dražší než zjara. Lépe je tedy poohlédnout se po vozech, které jsou ve skladové nabídce.
reklama
Hyundai Kona už s naftou nekoupíte. Leda jako skladovku
Korejská automobilka přišla pro český trh s poměrně zásadní čistkou v nabídce motorizací. SUV Hyundai Kona už tak nebude k sehnání s dieselem pod kapotou. Velká redukce motorů se týká i modelové řady i30.
Všichni zdražují, Nissan Leaf shodil cenu. Ušetřit lze až 49 tisíc korun
Japonská automobilka Nissan se rozhodla zahýbat se svými prodeji na českém trhu. Proto výrazně stáhla cenu svého modelu do zásuvky. Leaf lze koupit o 20 až 49 tisíc korun levněji. Záleží na verzi a výbavě.
Toyota RAV4 zdražila, ale jen některé motory. Verze do zásuvky stojí pořád stejně
Japonská automobilka zvedá podobně jako ostatní výrobci cenu svých aut na českém trhu. Oblíbené SUV Toyota RAV4 je nyní dražší o 20 tisíc korun. Některé verze ale zůstaly ušetřené.
reklama
blog comments powered by Disqus
reklama