ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Zdražování dopadlo už i na rodinného velikána. VW Sharan zvedá cenu
24. listopadu 2021

reklama
Volkswagen zdražil svůj zastarávající model pro početné rodiny. MPV Sharan nyní stojí o 29 tisíc korun víc než v létě. To ale není vše. Narůstá i cena některých prvků jeho příplatkové výbavy.

Volkswagen Sharan začíná na ceně 962 900 korun. Ta platí pro výbavu Comfortline s motorem 1.4 TSI. Tu samou jednotku najdete také jako základ pro druhou výbavu nazvanou Highline. V ní Volkswagen Sharan vyjde nejméně na 977 900 korun.

Nezvedala se ale cena jen samotných verzí, ale i prvků příplatkové výbavy. Například xenony nyní stojí 43 500 korun, což je o 1300 korun víc. Stejně tak zdražilo i střešní okno, konkrétně o 1100 korun na 35 200 Kč. Pak už jsou tu jen změny v řádech stokorun, jako například automatcické dálkové světlomety (4100 Kč, tedy + 100 Kč).

Váhat s koupí auta se nevyplatí. To už si ujasnila řada zájemců o nový vůz. Jejich ceny totiž rapidně stoupají a nevyhýbají se žádnému modelu. A to ani Volkswagenu Sharan. Ten nově zvedá cenu o 29 tisíc korun bez ohledu na výbavu. Stále je ho ale možné koupit pod milion.

Kompletní ceník Volkswagenu Sharan najdete pod tímto odkazem.

Autor: Jan Markovič

reklama
29. dubna 2021
Test Hyundai Tucson
Recenzi nejkontroverznějšího SUV na trhu jsme rozšířili o dojmy z vrcholné naftové motorizace 1,6 CRDi s mild- hybridním systémem. Zaměřili jsme rovněž na fungování sedmistupňové automatické převodovky DCT.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Tucson
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama