Informace pro autorizované prodejce

Jak systém poptávek funguje?

Každý zájemce má prostřednictvím portálu vybermiauto.cz možnost poptat libovolnou specifikaci auta, kterou si vybral, prostřednictvím e-mailu u všech autorizovaných prodejců tohoto vozu nacházejících se v databázi. Poptávky jsou odesílány automaticky sdružené do jednotlivých e-mailů pro konkrétní prodejce podle značek automobilů. V jednom e-mailu tedy bývá i více poptávek od různých uživatelů našeho portálu. V každém e-mailu je uvedena i emailová adresa uživatele. Na tuto adresu pak zasílejte jednotlivé nabídky. Pouhou odpovědí na naši doručenou poptávku se jednotliví uživatelé o vaší nabídce nedozvědí, náš server další komunikaci nezprostředkovává.

 

Kde jsme e-mailové adresy prodejců vzali?

Jednotlivé e-mailové adresy autorizovaných prodejců získáváme z oficiálních webových stránek importérů jednotlivých značek.

 

Jste autorizovaný prodejce nějaké konkrétní značky a poptávky z našeho serveru vám nepřicházejí, nebo přicházejí na špatnou adresu?

V takovém případě prosíme napište na adresu info@vybermiauto.cz a my obratem údaje překontrolujeme, případně ihned aktualizujeme. Každopádně je více než vhodné používat obecné adresy typu "prodej@vasedomena.cz" u kterých bývá zaručeno, že nedojde k jejich zaplnění. Často se totiž stává, že se poptávka vrátí jako nedoručená právě z důvodu zaplnění schránky.

 

Jako autorizovaný prodejce za odeslané poptávky něco platím?

Ne! Portálu vybermiauto.cz neplatí žádné provize ani prodejci nových aut. Pomáháme navázat kontakt mezi zákazníkem a prodejci a děláme to rádi!

reklama