Testy Audi

reklama
4. dubna 2015
Test Audi A1 Sportback
Test Audi A1 Sportback jsme si po třech letech zopakovali díky modernizaci, která na malém hatchbacku proběhla začátkem letošního roku. Jak se jezdí s nejmenším audi, jehož podvozek jsem kdysi pasoval na krále.
26. září 2016
Test Audi A3 Sportback
Luxusní hatchback prošel faceliftem. Ten přinesl i nový motor 1.4 TFSI CoD umožňující vypnout za určitých podmínek polovinu válců. Test ukázal, že tak umí šetřit benzin. Recenzovali jsme verzi se sportovním paketem.
4. srpna 2017
Test Audi A3 Sportback e-tron FL
Audi do zásuvky prošlo modernizací, která přinesla například virtuální kokpit. Testované auto ale stále slibuje nízkou spotřebu jen 1,6 litru benzinu na 100 km. Jaká je realita se dočtete v recenzi.
14. října 2015
Test Audi A4
V okolí Benátek jsme jako jedna z prvních redakcí v Česku testovali novou generaci manažerského sedanu Audi A4. Recenzi přivážíme dříve, než se auto objeví u prodejců. Dozvíte se například o jízdě se šestiválcem.
9. srpna 2016
Test Audi A4 allroad quattro
V recenzi nové generace modelu Audi A4 allroad quattro jsme se zaměřili na hlavní rozdíly oproti klasickému provedení, tedy kombíku A4 Avant. Přidali jsme i poznatky z testování slabší verze motoru 3,0 TDI.
11. srpna 2017
Test Audi A5 Coupé
Audi RS5 patří s benzinovým šestiválcem mezi nejrychlejší vozy z Ingolstadtu. Přeplňovaný motor má výkon 450 koní a auto s ním pokoří stovku za 3,9 sekundy. Test Audi A5 jsme rozšířili o recenzi tohoto top modelu.
15. října 2017
Test Audi A5 Sportback
Recenze druhé generace modelu Audi A5 Sportback vznikla několik měsíců po uvedení pětidveřového sportovně laděného manažerského vozu na český trh. Testovali jsme naftovou variantu s pohonem přední nápravy.
21. února 2015
Test Audi A6 allroad quattro
Test koncem loňského roku modernizovaného vozu Audi A6 allroad quattro probíhal v podmínkách, které naplno ukázaly jeho silné stránky. Sníh, led, bláto - to jsou povrchy, které kříženci luxusního kombíku a SUV sedí.
12. července 2017
Test Audi A6 Avant
Aktuální generace manažerského kombi Audi A6 Avant brzy odejde do důchodu a nahradí ji nástupce. Ještě před tím jsme ji ale otestovali v nejsilnějším naftovém provedení.
28. října 2018
Test Audi A6 Avant nové
Nová generace Audi A6 Avant se sice prostorově příliš nezměnila, přijíždí ale se zajímavým mild-hybridním motorem. Ten má řadu výhod, které směřují k nižší spotřebě. Testovali jsme jeho nejsilnější provedení.
14. září 2018
Test Audi A7 Sportback
Luxusní a praktická zároveň. To je Audi A7 Sportback, která po letech přijíždí v druhé generaci. Pohání ji silný vznětový šestiválec spojený s hybridním systémem. Jak jezdí a co vše nabízí jsme zjišťovali v testu.
12. prosince 2016
Test Audi Q2
Recenzi Q2, kterou jsme jako jedna z prvních redakcí zveřejnila díky účasti na evropské prezentaci ve Švýcarsku v červnu 2016, jsme nyní doplnili poznatky z jízdy po českých silnicích a doplnili testem benzinové motorizace 1.4 TSI.
11. července 2015
Test Audi Q3
Recenzi kompaktního SUV Audi Q3 přivážíme kvůli tomu, že univerzální vůz prošel začátkem letošního roku faceliftem. Testovali jsme provedení s nejsilnějším naftovým motorem, automatickou převodovkou a pohonem 4x4.
27. září 2018
Test Audi Q3 nová
Audi Q3 přijíždí v druhé generaci. Zaujme nápadným designem podobným velkému Q8. Auto navíc pořádně vyrostlo a je z něj plnohodnotné SUV. Testovali jsme ho s nejsilnějším benzinovým motorem i základním dieselem.
25. prosince 2017
Test Audi Q5
Recenzi Audi Q5 jsme doplnili o test jejího top modelu SQ5. Auto pohání výkonný benzinový šestiválec, který z něj dělá silniční raketu. SUV sedí na silnici skvěle. Jen se připravte na vyšší spotřebu.
29. prosince 2016
Test Audi Q7
Recenzi Audi Q7 jsme rozšířili o dojmy z verze e-tron, která je takzvaným plug-in hybridem, tedy křížencem elektromobilu a běžného naftového auta. Testovali jsme velké poloelektrické SUV ve všech jízdních režimech.