Testy Subaru

reklama
6. listopadu 2015
Test Subaru BRZ
Test modernizovaného provedení Subaru BRZ přinášíme krátce poté, co se vůz začal prodávat na trhu v ČR. V recenzi jsme se snažili zjistit, zda je toto kupé stále tak dobré jako v původním provedení.
4. července 2016
Test Subaru Forester
Recenzi oblíbeného SUV s trvalým pohonem všech kol jsme obohatili o zkušenosti s exemplářem vyrobeným se změnami modelového roku 2016. Ty jsou ovšem především v oblasti designu.
15. listopadu 2017
Test Subaru Impreza nové
Známá Impreza se po letech vrací na silnice. S novou konstrukcí i desingem. S nabídkou dvou benzinových motorů, které vždy doprovází bezstupňový automat a pohon všech kol, působí poněkud výstředně. Jak jezdí?
6. prosince 2016
Test Subaru Levorg
Recenze Subaru Levorg se rozšířila o zážitky z vozu pro modelový rok 2017. Kombík s pohonem všech kol zlevnil, a navíc dostal k dobru několik prvků výbavy. Levorg jsme testovali na okreskách, dálnicích i ve městě.
20. května 2017
Test Subaru Outback
Recenzi Subaru Outback jsme obohatili o zkušenosti z testu verze pro modelový rok 2017. Velký rodinný a manažerský kombík s pohonem všech kol jsme zkoušeli nejen na silnicích, ale i na polních a lesních cestách.
22. prosince 2016
Test Subaru XV
Recenzi Subaru XV jsme věnovali změnám, ke kterým u kompaktního SUV s pohonem všech kol došlo v letošním roce. Týkají se designu karoserie, změnily se i některé důležité prvky na přístrojové desce.
11. prosince 2017
Test Subaru XV nové
Po novém roce rozšíří nabídku značky Subaru na českém trhu nová generace kompaktního crossoveru XV. S novinkou, která je postavená na bázi nové Imprezy, jsme se seznámili při evropském prezentaci v lotyšské Rize. Částečně zimní podmínky ukázaly výjimečné vlastnosti této japonské čtyřkolky.