Testy Suzuki

reklama
20. října 2016
Test Suzuki Baleno
V recenzi nového modelu značky japonské automobilky jsme se zaměřili zejména na spotřebu vozu se základním motorem v různých režimech na tuzemských komunikacích. Soustředili jsme se také na chování podvozku.
15. května 2017
Test Suzuki Ignis
Recenzi nového mini SUV Suzuki Ignis jsme obohatili o dojmy z testování varianty s pohonem všech kol na českých silnicích. Odhalili jsme spoustu výhod i nevýhod nejlevnějšího auta s pohonem všech kol v Česku.
12. ledna 2016
Test Suzuki Jimny
Suzuki Jimny prošlo v roce 2015 modernizací, po které jsme ho znovu vyzvali k redakčnímu testu. Recenze pojednává o změnách, které na malém offroadu nastaly. Také jsme ho vytáhli do opravdu náročného terénu v lomu.
18. listopadu 2016
Test Suzuki S-Cross
Otestovali jsme Suzuki S-Cross po faceliftu. Má novou příď a nové motory. Atmosférická jednotka o objemu 1,6 litru byla nahrazena přeplňovanými motory o objemu 1,0 litru nebo 1,4 l.
23. března 2017
Test Suzuki Swift
Recenzi nového Suzuki Swift přivážíme z jižní Francie s výrazným předstihem před květnovým zahájením prodeje na českém trhu. Malý hatchback jsme testovali s novým litrovým turbomotorem.
24. června 2017
Test Suzuki Vitara
Suzuki Vitara se začalo nabízet ve speciální edici SE. Ta kombinuje lehce sportovní designový styl s nejvyšší výbavou Elegance. Vitara má na sobě více chromu, měděných prvků a loketní opěrku v ceně.